Profesionāli inženiertehniskie risinājumi – jūsu izaugsmei

Viņi uzticas mūsu risinājumiem

Mūsu klienti

Mūsu klientu stāsti

“”Civinity Engineering”  komanda strādā, lai apmierinātu klienta vajadzības.” 55 000 kvadrātmetru biroju ēku kompleksa “Business Garden Vilnius” projekts tika uzsākts 2019. gada vidū. Lai sasniegtu projekta mērķus, uzņēmums “Civinity Engineering” ir izveidojis 160 darbinieku komandu. Apkures, ventilācijas, gaisa dzesēšanas, kanalizācijas, santehnikas un automātiskās ugunsdzēsības sistēmu uzstādīšana tika veikta, izmantojot pazīstamāko iekārtu ražotāju produkciju. Uzstādītās sistēmas ir integrētas centrālajā ēkas vadības sistēmā, kas ļauj kontrolēt iekštelpu mikroklimatu un uzturēt komfortablu temperatūru dažādās ēkas zonās. Sistēmu uzstādīšanas laikā ir izmantoti īpaši līdzekļi, lai samazinātu ēkas enerģijas patēriņu. Šobrīd projekts ir noslēguma stadijā, un klients ir izvirzījis specifiskas un augstas prasības attiecībā uz materiāliem, kvalitāti un izpildījumu.

“Mēs iesakām “Civinity Engineering” kā kompetentu, augsti kvalificētu, atbildīgu un uzticamu uzņēmumu un ilgtermiņa partneri.” – Audrius Janiūnas, “Arimex” direktors. 6000 kvadrātmetru lielais riekstu un žāvētu augļu pārstrādes rūpnīcas “Arimex” projekts tika pabeigts 2012. gadā. Klienta darbībai bija nepieciešams ideāls mikroklimats un komforta kontroles sistēma, lai nodrošinātu atbilstošus apstākļus produktu apstrādei telpās. Gaisa dzesēšanas, apkures, ventilācijas, santehnikas, kanalizācijas un ugunsdzēsības sistēmu ierīkošanā tika izmantoti augstākās kvalitātes materiāli un inženiertehniskās sistēmas tika projektētas atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

“Esam apmierināti ar sniegtajiem pakalpojumiem, un varam ieteikt kā atbildīgu un uzticamu uzņēmumu un ilgtermiņa partneri.” – Imantas Čepulis, UAB “”Svyturys-Utenos alus” ražošanas direktors. Inženiertehnisko sistēmu uzstādīšanas pirmā kārta 18 000 kvadrātmetru lielajam alus darītavas kompleksam “Švyturio – Utenos alus” tika uzsākta 2008. gadā, bet otrā kārta sākās 2011. gadā. Speciālisti projektēja un uzstādīja apkures, ventilācijas, gaisa kondicionēšanas un santehnikas sistēmas, kā arī tās viedos vadības un automatizācijas risinājumus. Alus darītavas iekšienē tika nodrošināta augstas kvalitātes iekārtu uzstādīšana. Īpaši precīzu mikro klimatisko apstākļu nodrošināšana ir izšķiroša šādās telpās ražotās produkcijas kvalitātei.

23 gadi tirgū
170 darbinieki
2000+ īstenoti projekti

Uzticiet savu inženiertehnisko sistēmu jautājumus profesionāļiem.

Sazinies ar mums