Augstākās kvalitātes pakalpojumi – visiem klientiem

Mūsu klienti

Mūsu klienti

For many years, Civinity Solutions has been taking care of the management of commercial and public buildings in the Baltic region. By providing professional services, we ensure the smooth operation of our clients and their clients in offices, shops, factories, logistics centers and other buildings.

Whether it’s a store, a customer service center, a public building, a corporate office or a diplomatic mission, the Civinity Solutions team with integrated, secure and efficient building management services will ensure the smooth operation of any building.

Apsaimniekotie objekti

  • Biroji
  • Cits
  • Mazumtirdzniecības veikali
  • Rūpniecības un ražošanas objekti
  • Sabiedriskās ēkas
  • Tirdzniecības centri
  • Viesnīcas

Smiltenes vidusskola

Smiltenes stadiona

Smiltenes sporta halles

Smiltenes sporta halles

Smiltenes novada pašvaldībā

Smiltenes kultūras centra

Smiltenes bērnudārza

Smiltenes bērnudārza

Rīgas Stradiņa universitāte

Rīgas pašvaldības policija

Mūsu klientu stāsti

Viena no lielākajām bankām Latvijā AS “Citadele banka” ir “Civinity Solutions” klients jau kopš 2015. gada. Banka savu darbību nodrošina ne vien galvenajā ēkā Rīgā, bet arī vairāk nekā 20 filiālēs un klientu apkalpošanos centros visā Latvijā. Par bankas telpu uzkopšanu un inženiertehnisko sistēmu apkopi rūpes vairāku gadu garumā ir uzņēmusies “Civinity Solutions” komanda. Globālās […]

“Bite Latvija” ir mobilo sakaru operators Latvijā, kas savus pakalpojumus sniedz ne tikai ar interneta starpniecību, bet arī tos nodrošina savos salonveikalos visā valsts teritorijā. “Civinity Solutions” spēj veiksmīgi tikt galā ar ģenerālās uzkopšanas darbiem, sniedzot vienlīdz augstu servisa līmeni kā Rīgā, tā reģionos. “Bite” darbiniekiem un salonveikalu apmeklētājiem tiek nodrošināta patīkama un tīra vide.

“Viada Baltija” ir viens no lielākajiem degvielas uzpildes staciju tīkliem Latvijā, kas šobrīd savus pakalpojumus nodrošina 95 vietās visā valsts teritorijā, un ir viens no “Civinity Solutions” klientiem kopš 2017. gada. Pateicoties tam, ka “Civinity Solutions” ir pārstāvēts visos Latvijas reģionos, spējam nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti ikvienā Latvijas pilsētā un novadā.   Karstajai sezonai sākoties,  […]