Pilnveidojamies atbilstoši Jūsu vajadzībām

PAR CIVINITY

Mēs esam ar iniciatīvu apveltīta un uz klientu orientēta profesionāļu komanda, kas sniedzot komerciālo un sabiedrisko ēku apsaimniekošanas pakalpojumus, tiecas klientam radīt maksimālu labumu un efektivitāti.

Mūsu vēsture

We have been dealing with the administration and management of commercial and public buildings since 2007. The acquired knowledge and many years of experience, as well as the use of modern technologies ensure maximum customer satisfaction and the preservation and even growth of real estate value.

Civinity Solutions joined the Civinity Group in 2016 under the name CS KOMERCSERVISS and is now part of an international building management team that guarantees the best service and value creation for each customer.

2020.

gadā komerciālo un sabiedrisko ēku uzturēšanas uzņēmumi kļuva par “Civinity Solutions“.

2018.

gadā Lietuvā iegādāts un “Civinity” pievienots komerciālo un sabiedrisko ēku uzturēšanas uzņēmums “Statinių priežiūra“.

2016.

gadā Latvijā iegādāts un “Civinity” grupai pievienots komerciālo un sabiedrisko ēku apsaimniekošanas uzņēmums “CS KOMERCSERVISS“.

2007.

gadā Latvijā savus pakalpojumus klientiem sāk sniegt komerciālo un sabiedrisko ēku apsaimniekošanas uzņēmums “CS KOMERCSERVISS“.

2005.

gadā darbu Lietuvā sāk komerciālo un sabiedrisko ēku uzturēšanas uzņēmums “Statinių priežiūra“.

2005.

gads ir “Civinity” darbības sākums, tiek iegādāts pirmais daudzdzīvokļu administrēšanas un uzturēšanas uzņēmums Klaipēdā, Lietuvā.

Mēs esam

Orientēti uz klientu

Mēs zinām un saprotam klientu vajadzības, tādēļ, ikdienā sniedzot pakalpojumus, mēs raugāmies uz situāciju klienta acīm un cenšamies pieņemt viņam labākos lēmumus.

Viena komanda

Mēs esam dažādu kompetenču vienota profesionāļu komanda, kuras kopīgais darbs nodrošina klientiem augstāko pakalpojumu kvalitāti.

Pastāvīga izaugsmē

Katru dienu mēs cenšamies būt labāki nekā vakar. Mēs esam aktīvi un piedāvājam saviem klientiem vismodernākos un efektīvākos risinājumus.

Atbildīgi

Mēs apzināmies, ar kādu atbildību ir saistīta ēku uzturēšana un inženiertehnisko risinājumu ieviešana, tādēļ pilnībā atbildam par savu rīcību, pildām savas saistības un solījumus.

Mēs strādājam

Strādājam kopš 2007. gada un sniedzam plašu komerciālo un sabiedrisko ēku saimniecisko pakalpojumu klāstu. 

“Civinity Solutions“ birojs atrodas Rīgā. 

14 gadi tirgū
340 darbinieki
125 klienti
1,5 milj. m2 uzturamā platība

Strādājam kopš 2005. gada un sniedzam plašu komerciālo un sabiedrisko ēku saimniecisko pakalpojumu klāstu. 

“Civinity Solutions“ birojs atrodas Viļņā. 

16 gadi tirgū
60 darbinieki
150 klienti
4 milj. m2 uzturamā platība

Mēs – “Civinity“ grupa – esam pastāvīgi augoša, viena no lielākajām ēku uzturēšanas un inženiertehnisko risinājumu grupām Baltijas valstīs, grupa, kas klientiem sniedz pilnu pakalpojumu spektru un ir pārstāvēta ar trim zīmoliem: “Civinity Namai”, “Civinity Solutions” un “Civinity Engineering”. 

“Civinity“ galvenā mītne atrodas Viļņā.

1500 darbinieki
50 milj. eiro apgrozījums
2000+ pabeigti inženiertehnisko sistēmu projekti
10 milj. m2 uzturamā platība

Mūsu komanda

Iepazīstieties ar mūsu pastāvīgi zināšanas apgūstošo un uz rezultātu orientēto komandu. Mēs esam aktīvi, zinātkāri un katru dienu cenšamies saviem klientiem sniegt visaugstākās kvalitātes pakalpojumus.

PĒTĪT KARJERU

Sertifikāti

Mūsu prioritāte – augstākās kvalitātes pakalpojumi. Tādēļ, lai piepildītu mūsu klientu cerības un vajadzības, mēs pastāvīgi pilnveidojam savus procesus un sistēmas. 

ISO sertifikātu saraksts

Medijiem

To communicate with our public relations representatives, choose the team that corresponds to the topic you are interested in. 

If you have questions about the entire Civinity group, please use the group contacts. For information on Civinity Group operations in other countries, use the country contacts.

Līga Purmale
Marketing and Communication Project Manager
Tel. no .: +371 23200175
[email protected]

Ligita Luščauskaitė Marketing and Communication Project Manager Tel. no .: +370 659 75330 [email protected]


Rūta Lapinskienė Director of Personnel and Management Tel. no .: +370 64900010 me[email protected]