Pilnveidojamies atbilstoši Jūsu vajadzībām

PAR CIVINITY

Mēs esam ar iniciatīvu apveltīta un uz klientu orientēta profesionāļu komanda, kas sniedzot komerciālo un sabiedrisko ēku apsaimniekošanas pakalpojumus, tiecas klientam radīt maksimālu labumu un efektivitāti.

Mūsu vēsture

Ar komerciālo un sabiedrisko ēku administrēšanu un apsaimniekošanu nodarbojamies kopš 2007. gada. Iegūtās zināšanas un daudzu gadu pieredze, kā arī moderno tehnoloģiju izmantošana nodrošina maksimālu klientu apmierinātību un nekustamā īpašuma vērtības saglabāšanu un pat pieaugumu.

“Civinity Solutions” pievienojās “Civinity” grupai 2016. gadā ar nosaukumu “CS KOMERCSERVISS” un tagad ir daļa no starptautiskas ēku pārvaldīšanas komandas, kas nodrošina visaugstāko sniegto pakalpojumu kvalitāti.

2020.

gadā komerciālo un sabiedrisko ēku uzturēšanas uzņēmumi kļuva par “Civinity Solutions“.

2018.

gadā Lietuvā iegādāts un “Civinity” pievienots komerciālo un sabiedrisko ēku uzturēšanas uzņēmums “Statinių priežiūra“.

2016.

gadā Latvijā iegādāts un “Civinity” grupai pievienots komerciālo un sabiedrisko ēku apsaimniekošanas uzņēmums “CS KOMERCSERVISS“.

2007.

gadā Latvijā savus pakalpojumus klientiem sāk sniegt komerciālo un sabiedrisko ēku apsaimniekošanas uzņēmums “CS KOMERCSERVISS“.

2005.

gadā darbu Lietuvā sāk komerciālo un sabiedrisko ēku uzturēšanas uzņēmums “Statinių priežiūra“.

2005.

gads ir “Civinity” darbības sākums, tiek iegādāts pirmais daudzdzīvokļu administrēšanas un uzturēšanas uzņēmums Klaipēdā, Lietuvā.

Mēs esam

Orientēti uz klientu

Mēs zinām un saprotam klientu vajadzības, tādēļ, ikdienā sniedzot pakalpojumus, mēs raugāmies uz situāciju klienta acīm un cenšamies pieņemt viņam labākos lēmumus.

Viena komanda

Mēs esam dažādu kompetenču vienota profesionāļu komanda, kuras kopīgais darbs nodrošina klientiem augstāko pakalpojumu kvalitāti.

Pastāvīgā izaugsmē

Katru dienu mēs cenšamies būt labāki nekā vakar. Mēs esam aktīvi un piedāvājam saviem klientiem vismodernākos un efektīvākos risinājumus.

Atbildīgi

Mēs apzināmies, ar kādu atbildību ir saistīta ēku uzturēšana un inženiertehnisko risinājumu ieviešana, tādēļ pilnībā atbildam par savu rīcību, pildām savas saistības un solījumus.

Mēs strādājam

Strādājam kopš 2007. gada un sniedzam plašu komerciālo un sabiedrisko ēku saimniecisko pakalpojumu klāstu. 

“Civinity Solutions“ birojs atrodas Rīgā. 

14 gadi tirgū
340 darbinieki
125 klienti
1,5 milj. m2 uzturamā platība

Strādājam kopš 2005. gada un sniedzam plašu komerciālo un sabiedrisko ēku saimniecisko pakalpojumu klāstu. 

“Civinity Solutions“ birojs atrodas Viļņā. 

16 gadi tirgū
60 darbinieki
150 klienti
4 milj. m2 uzturamā platība

Mēs – “Civinity“ grupa – esam pastāvīgi augoša, viena no lielākajām ēku uzturēšanas un inženiertehnisko risinājumu grupām Baltijas valstīs, grupa, kas klientiem sniedz pilnu pakalpojumu spektru un ir pārstāvēta ar trim zīmoliem: “Civinity Namai”, “Civinity Solutions” un “Civinity Engineering”. 

“Civinity“ galvenā mītne atrodas Viļņā.

1500 darbinieki
50 milj. eiro apgrozījums
2000+ pabeigti inženiertehnisko sistēmu projekti
10 milj. m2 uzturamā platība

Mūsu komanda

Iepazīstieties ar mūsu pastāvīgi zināšanas apgūstošo un uz rezultātu orientēto komandu. Mēs esam aktīvi, zinātkāri un katru dienu cenšamies saviem klientiem sniegt visaugstākās kvalitātes pakalpojumus.

KARJERA

Sertifikāti

Mūsu prioritāte – augstākās kvalitātes pakalpojumi. Tādēļ, lai īstenotu mūsu klientu vēlmes un vajadzības, mēs pastāvīgi pilnveidojam savus procesus un sistēmas. 

ISO sertifikātu saraksts

Medijiem

Lai sazinātos ar mūsu sabiedrisko attiecību pārstāvjiem, izvēlieties komandu, kas atbilst Jūs interesējošajai tēmai.

Ja Jums ir jautājumi par visu “Civinity“ grupu, lūdzu, izmantojiet grupas kontaktus. Lai saņemtu informāciju par “Civinity“ grupas uzņēmumu darbību citās valstīs, izmantojiet attiecīgās valsts kontaktus.

Līga Purmale
Mārketinga un komunikācijas projektu vadītāja
Tel. Nr.: +371 23200175
[email protected]

Ligita Luščauskaitė
Mārketinga un komunikācijas projektu vadītāja
Tel. Nr.: +370 659 75330
[email protected]Gintaras Šeputis
Mārketinga un komunikācijas vadītājs
Tālr. nr.: +370 698 26008
[email protected]