Sīkdatņu politika

AS “Civinity Mājas”, juridiskā adrese: Dēļu iela 5, Rīga, LV-1004

SIA “Civinity Mājas Jūrmala”, juridiskā adrese: Dubultu prospekts 3, Jūrmala, LV-2015

SIA “CS KOMERCSERVISS”, juridiskā adrese: Dēļu iela 5, Rīga, LV-1004

SIA “VBS serviss”, juridiskā adrese: Dēļu iela 5, Rīga, LV-1004

SIA “LABO NAMU AĢENTŪRA”, juridiskā adrese: Dēļu iela 5, Rīga, LV-1004

SIA “Home master”, juridiskā adrese: Dubultu prospekts 3, Jūrmala, LV-2015

(turpmāk – mēs), tālr. +371 8000 1599, e-pasts: [email protected], kā pārzinis apņemas nodrošināt vietnes apmeklētāju (turpmāk – jūs) privātās informācijas drošību un tiesību aizsardzību, Jums izmantojot mūsu interneta vietni https://civinity.lv/ (turpmāk – vietne) un tajā esošo saturu.

Mēs respektējam Jūsu privātumu un esam apņēmušies ievērot Jūsu tiesības uz Jūsu personas datu likumīgu apstrādi un aizsardzību. Sīkdatņu politika sniedz Jums skaidru skaidrojumu par to, kā sīkdatnes tiek izmantotas Vietnē.

Par datu apstrādē esošajiem faktiskajiem un tiesiskajiem apstākļiem ir pieejama šajā politikā, kā arī Privātuma politikā.

Kas ir sīkdatnes un kādiem nolūkiem mēs tās izmantojam?

Sīkdatnes ir informācijas elementi, kas tiek izgūti no tīmekļa vietnes un uzglabāti Jūsu datora cietajā diskā. Tie ir sīki informācijas faili, kas ļauj tīmekļa vietnēm uzglabāt un izmantot informāciju par lietotāja tīmekļa vietnes izmantošanas paradumiem.

Apmeklējot šo Vietni, lietotāja iekārtā tiek ievietotas sīkdatnes Vietnes darbības drošības efektivitātes uzlabošanai, apmeklētības statistikai, kā arī lietošanas funkciju ērtākai nodrošināšanai.

Izmantojot sīkdatnes, mēs ievācam šādu informāciju:

  • lietotāja IP adresi;
  • laiku;
  • apmeklētās lapas un tajā pavadīto laiku;
  • pārlūkprogrammas veidu, operētājsistēmu;
  • tīmekļa adreses, no kurām lietotājs ir nonācis mūsu mājaslapā, un tīmekļa adresi, uz kuru lietotājs dodas pēc mūsu mājaslapas lietošanas;
  • to serveri un domēnu, no kura lietotājs ir nonācis mūsu mājaslapā.

Kāda ir sīkdatņu izmantošanas kārtība?

Visas sīkdatnes, kas nav atzīstamas par obligātajām (tehniski nepieciešamie) var tikt izmantotas tikai ar Jūsu iepriekšēju piekrišanu. Savu piekrišanu varat paust, atzīmējot aizpildāmos laukumus pretī katram sīkdatnes veidam ar ķeksīti vietnes lejasdaļā iznirstošajā sīkdatņu joslā.  

Pievēršam Jūsu uzmanību, ka obligātās sīkdatnes ir nosacījums vietnes izmantošanai, tādējādi to izmantošanai nav nepieciešama piekrišana.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

  1. nepieciešamās (obligātās) sīkdatnes, kas ļauj lietot tīmekļa vietnē pieejamos pakalpojumus, piemēram, sīkfailu autentifikācija, kas ir nepieciešama pakalpojumu autentifikācijai tīmekļa vietnes ietvaros; 
  2. analītiskās sīkdatnes (mārketinga, statistiskās), kas ļauj apkopot informāciju par to, kā tiek izmantotas interneta vietnes, funkcionālās sīkdatnes ļauj atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus un lietotāja saskarnes personalizāciju, piem., izvēlēto valodu vai lietotāja atrašanās vietu, burtu izmēru, vietnes izskatu utt.