Katra ēka ir pelnījusi profesionāli

Kļūstiet par mūsu klientu

Kādēļ Civinity?

Mēs, Civinity Solutions komanda, strādājam ik dienu, lai īstenotu katra klienta vēlmes un rastu vislabāko iespējamo risinājumu komercobjektu un publisko ēku apsaimniekošanā, kas ļautu mūsu klientiem nodarboties ar savu pamatbiznesu.

Mūsu klientu stāsti

“Globālās pandēmijas apstākļos, rūpējoties par bankas darbinieku un klientu veselību, īpaši atzinīgi tika novērtēti “Civinity Solutions” komandas operatīvi nodrošinātie telpu dezinfekcijas pakalpojumi”. Viena no lielākajām bankām Latvijā AS “Citadele banka” ir “Civinity Solutions” klients jau kopš 2015. gada. Banka savu darbību nodrošina ne vien galvenajā ēkā Rīgā, bet arī vairāk nekā 20 filiālēs un klientu apkalpošanos centros visā Latvijā. Par bankas telpu uzkopšanu un inženiertehnisko sistēmu apkopi rūpes vairāku gadu garumā ir uzņēmusies “Civinity Solutions” komanda. Globālās pandēmijas apstākļos, rūpējoties par bankas darbinieku un klientu veselību, īpaši atzinīgi tika novērtēti “Civinity Solutions” komandas operatīvi nodrošinātie telpu dezinfekcijas pakalpojumi.

“Bite” darbiniekiem un salonveikalu apmeklētājiem tiek nodrošināta patīkama un tīra vide. “Bite Latvija” ir mobilo sakaru operators Latvijā, kas savus pakalpojumus sniedz ne tikai ar interneta starpniecību, bet arī tos nodrošina savos salonveikalos visā valsts teritorijā. “Civinity Solutions” spēj veiksmīgi tikt galā ar ģenerālās uzkopšanas darbiem, sniedzot vienlīdz augstu servisa līmeni kā Rīgā, tā reģionos. “Bite” darbiniekiem un salonveikalu apmeklētājiem tiek nodrošināta patīkama un tīra vide.

“Divu stundu laikā ieradās “Civinity Solutions” komanda, un tika galā ar radušos problēmu, kas ļāva pilnvērtīgi turpināt degvielas uzpildes stacijas darbu.” “Viada Baltija” ir viens no lielākajiem degvielas uzpildes staciju tīkliem Latvijā, kas šobrīd savus pakalpojumus nodrošina 95 vietās visā valsts teritorijā, un ir viens no “Civinity Solutions” klientiem kopš 2017. gada. Pateicoties tam, ka “Civinity Solutions” ir pārstāvēts visos Latvijas reģionos, spējam nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti ikvienā Latvijas pilsētā un novadā.   Karstajai sezonai sākoties,  vienā no reģionālajām “Viada” DUS bija saplīsis kondicionieris, līdz ar to darbiniekiem un klientiem bija apgrūtināta atrašanās iekštelpās. Divu stundu laikā ieradās “Civinity Solutions” komanda, un tika galā ar radušos problēmu, kas ļāva pilnvērtīgi turpināt degvielas uzpildes stacijas darbu.   DUS Šampētera ielā 180, Rīgā, informēja “Civinity Solutions” komandu, ka nedarbojas automazgātavas vārti, līdz ar to tika apturēta automazgātavas realizācija. Mūsu meistaru komanda četru stundu laikā atrisināja radušos vārtu problēmu un automazgātavas darbība tika atjaunota.

Uzticiet sava nekustamā īpašuma uzturēšanu cilvēkiem, kuri par to spēj profesionāli parūpēties.

Rakstiet mums vai zvaniet uz tālruņa numuru +371 802 02001