Civinity turpina grupas uzņēmumu zīmolu reorganizāciju

2022.08.05

Civinity turpina grupas uzņēmumu zīmolu reorganizāciju

Nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Civinity turpinot zīmola reorganizācijas procesu, veic grupas uzņēmumu SIA HOME MASTER,  SIA LABO NAMU AĢENTŪRA un SIA VBS SERVISS reorganizāciju. Turpmāk SIA HOME MASTER strādās zem nosaukuma SIA Civinity Mājas Jūrmala, savukārt SIA LABO NAMU AĢENTŪRA un SIA VBS SERVISS turpmāk strādās zem nosaukuma AS Civinity Mājas

Uzņēmumu grupas Civinity zīmola maiņa tika uzsākta pagājušajā gadā un šobrīd jau lielākā daļa uzņēmumu darbojas zem vienotiem zīmoliem Civinity Mājas, Civinity Solutions un Civinity Engineering

Reorganizācija tiek veikta, lai skaidrāk iezīmētu grupas uzņēmumu sniegto pakalpojumu virzienus un radītu saprotamāku struktūru gan klientiem, gan sadarbības partneriem, gan darbiniekiem. Dzīvojamo ēku administrēšanas un uzturēšanas uzņēmumi darbojas zem zīmola Civinity Mājas un uzņēmumi, kas nodrošina komerciālo un sabiedrisko ēku uzturēšanas pakalpojumus, saglabās jau 2020.gadā mainīto zīmolu Civinity Solutions. Savukārt grupas inženiertehnisko sistēmu projektēšanas un celtniecības uzņēmums Dizaja turpmāk tiks saukts par Civinity Engineering.  Lietuvā dzīvojamo ēku administrēšanas un uzturēšanas uzņēmumi ir atpazīstami ar zīmolu Civinity Namai, un Lielbritānijā bāzētais uzņēmuma nosaukums ir  Civinity Engineering UK.

Civinity grupa 2021.gadā guva ieņēmumus 48,629 miljonu eiro apmērā. Konsolidētā peļņa pirms nodokļu nomaksas 2021. gadā bija 1,726 miljoni eiro, kas ir par 44 000 eiro vairāk, salīdzinot ar iepriekšējo pārskata periodu.

Civinity grupa, kas dibināta 2005. gadā, 17 intensīvu attīstības gadu laikā ir apvienojusi vairāk nekā 30 uzņēmumus, kas nodrošina dzīvojamo ēku administrēšanu un uzturēšanu, komerciālo ēku uzturēšanu un inženiertehniskos risinājumus. Pēc jaunu uzņēmumu iegādes lielākā daļa uzņēmumu saglabāja iepriekšējos nosaukumus. Īstenojot jauno Civinity grupas zīmola stratēģiju, grupas uzņēmumi Latvijā, Lietuvā un Lielbritānijā mainīja uzņēmumu nosaukumus un zīmolus.

Civinity ir viena no lielākajām ēku uzturēšanas un inženiertehnisko risinājumu grupām Baltijā. Uzņēmumu grupa apvieno vairāk nekā 20 uzņēmumus, kas pārrauga vairāk kā 10 miljonus. kv.m. dzīvojamās un komerciālās ēkas, un dažādās Eiropas pilsētās ir uzstādījuši vairākus tūkstošus inženiertehnisko sistēmu. Civinity komanda apvieno 1500 darbiniekus Latvijā, Lietuvā un Lielbritānijā.