Reģistrējies Civinity pašapkalpošanās portālā civinity.e-saimnieks.lv un laimē

2022.03.25

Reģistrējies Civinity pašapkalpošanās portālā civinity.e-saimnieks.lv un laimē

Rūpējoties par klientiem un viņu ērtību, jau kopš janvāra mūsu klientiem ir pieejams jauns pašapkalpošanās portāls civinity.e-saimnieks.lv, kurā iespējams aplūkot un samaksāt tekošo rēķinu, apskatīties rēķinu vēsturi, nodot skaitītāju rādījumus, kā arī uzzināt aktuālāko ar apsaimniekošanu saistīto informāciju. Pašapkalpošanās portāla izveide ir būtisks solis ceļā uz modernāku un efektīvāku nekustamā īpašuma apsaimniekošanu, atvieglojot un paātrinot dažādus ar to saistītus procesus, kas ir būtiski ne vien klientiem, bet arī uzņēmuma darbiniekiem. Pašapkalpošanās portāla lietotāju skaits pieaug ar katru dienu un arvien vairāk tiek saņemti “paldies” vārdi no klientiem, tāpēc ar prieku paziņojam, ka esam uzsākuši kampaņu – „Reģistrējies “Civinity” pašapkalpošanās portālā civinity.e-saimnieks.lv un laimē”, kur visi tie klienti, kas būs reģistrējušies “Civinity” pašapkalpošanās portālā līdz šī gada 1. maijam automātiski piedalīsies izlozē ar iespēju laimēt kādu no divdesmit Ikea dāvanu kartēm 50 EUR vērtībā.   

Loterijas noteikumi 

  • Izlozē piedalās visi tie klienti, kas būs reģistrējušies pašapkalpošanās portālā civinity.e-saimnieks.lv līdz 2022. gada 1. maijam.   
  • Kopējais balvu fonds 1000 EUR.  Izlozētas tiks 20 dāvanu kartes no veikala Ikea, katra 50 EUR vērtībā.   
  • Izloze notiks 2022. gada 5. maijā un laimētāji tiks izlozēti interneta programmā random.org.  
  • Visi loterijas laimētāji tiks izziņoti mājaslapā civinity.lv, kā arī ar katru no uzvarētājiem sazināsies individuāli “Civinity” pārstāvis.  
  • Ar pilniem loterijas noteikumiem varat iepazīties zemāk.  

Lai veicas!