Risinājumi, par kuriem Jums nebūs jāuztraucas

Mūsu pakalpojumi
Energoefektivitātes uzlabošana (ENEF)

Aizvien vairāk uzņēmumu, kā arī valsts iestāžu iegulda līdzekļus projektos, kas paaugstina ēku energoefektivitāti un samazina ekspluatācijas izmaksas. Būdami ēku modernizācijas profesionāļi, mēs kopā ar saviem partneriem palīdzam klientiem ietaupīt simtiem megavatu enerģijas. Lai saņemtu konsultāciju par energoefektivitāti, sazinieties ar mums.

Energoefektivitātes uzlabošana (ESCO)

Visefektīvākais ar enerģijas patēriņu saistīto izmaksu samazināšanas veids ir ieguldījums vismodernākajos enerģijas taupīšanas risinājumos. Parasti šādi projekti prasa ievērojamus ieguldījumus, tādējādi paaugstinot pieprasījumu pēc enerģijas pakalpojumu uzņēmuma (ESCO) modeļa. Tas ir biznesa modelis, kurā viens uzņēmums iegulda līdzekļus cita uzņēmuma ēkas energoefektivitātes risinājumos. Ienākumi no ieguldījuma tiek maksāti no enerģijas patēriņa ietaupījuma saskaņotā laika periodā. Ar šo pakalpojumu mēs piedāvājam klientiem īstenot ilgtspējīgus projektus ar vislielāko finanšu atdevi bez nepieciešamības klientiem ieguldīt savus līdzekļus.

Elektromobiļu un skūteru uzlādes staciju uzstādīšana un apkope

Tā kā pasaule piedzīvo aizvien stingrākus ierobežojumus attiecībā uz iekšdedzes dzinējiem, elektromobiļi un skūteri kļūst aizvien populārāki. Tie arī katrā pilsētā kļūst par integrētu ilgtspējīgas kustības daļu. Mēs saprotam, ka aizvien vairāk pieaug vajadzība ātri un viegli uzlādēt šos transportlīdzekļus, tādēļ mēs saviem klientiem piedāvājam optimālus risinājumus uzlādes staciju uzstādīšanā un to darbības nodrošināšanā.

Saules bateriju paneļu uzstādīšana un apkope

Katru gadu aizvien lielāks skaits mājsaimniecību un uzņēmumu gūst labumu no saules bateriju saražotās elektrības, ko nodrošina vēlme ietaupīt un sniegt ieguldījumu apkārtējās vides piesārņojuma samazināšanā. Mēs palīdzam klientiem iegādāties un uzstādīt saules bateriju paneļus, kā arī nodrošināt to apkopi.

Siltumsūkņu uzstādīšana un apkope

Siltumsūkņi ir moderns, ekonomisks un alternatīvs veids ēku apkurei un ūdens sildīšanai. Mēs ne tikai uzstādām šādus videi draudzīgus zemu izmaksu apkures risinājumus, bet arī varam izveidot kopīgu risinājumu saules bateriju stacijai un siltumsūkņiem, tādējādi līdz minimumam samazinot apkures un/vai dzesēšanas izmaksas.

Termogrāfijas veidošana

Mēs piedāvājam termisko attēlu veidošanu klientiem, kuri vēlas novērtēt savas ēkas energoefektivitāti. Šis pakalpojums ļauj noteikt, kur rodas vislielākie siltuma zudumi, tādējādi sperot soli uz priekšu efektīvai siltuma zudumu problēmu risināšanai.

BREEAM sertifikāta saņemšana

BREEAM standarts ļauj īpašniekiem, celtniekiem un īrniekiem efektīvāk un ilgtspējīgāk apsaimniekot ēkas, nodrošinot ērtāku un komerciāli izdevīgāku īpašuma telpu. Mēs palīdzam uzņēmumiem veikt mājokļu, biroju, rūpnīcu un citu objektu efektivitātes auditu, kā arī sagatavoties BREEAM standartu izpildei un īstenot to jebkāda veida ēkā.

Ventilācijas sistēmu apkope

Daudzas modernās ēkas ir cieši noslēgtas, lai līdz minimumam samazinātu potenciālos siltumenerģijas zudumus. Taču vienlaikus tādējādi tiek traucēta svaiga gaisa plūsma no ēkas ārpuses, padarot pienācīgi un nepārtraukti strādājošu ventilācijas sistēmu par svarīgu jebkuras ēkas daļu. Mēs nodrošinām ventilācijas kameru apkopi, ventilācijas sistēmas aprīkojuma tīrīšanu, filtru nomaiņu, rekuperācijas nodalījuma pārbaudi un citus ventilācijas sistēmu apkopes pakalpojumus.

Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas (HVAC) sistēmu apkope

Gandrīz neviena moderna ēka nav iedomājama bez apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas (HVAC) sistēmām. Tāpat kā jebkuram inženiertehniskam aprīkojumam, arī šīm sistēmām ir nepieciešama pastāvīga apkope. Mūsu speciālisti nodrošina kvalitatīvu un savlaicīgu dzesinātāju, dzesēšanas siju un citu sistēmas elementu apkopi, kā arī freona spiediena kontroles pakalpojumus.

Ūdens un kanalizācijas sistēmu apkope

Lai novērstu liela mēroga negadījumus, ūdens un kanalizācijas sistēmām ir nepieciešama pastāvīga apkope. Mēs saviem klientiem piedāvājam ūdens apgādes aprīkojuma pārbaudi, ievadu tīrīšanu, tualetes sistēmu pārbaudi, tauku uztvērēju tīrīšanu un citus ūdens un kanalizācijas sistēmu apkopes pakalpojumus.

Apkures un ģeotermisko sistēmu apkope

Mūsu komanda parūpēsies par apkures sistēmu gan apkures sezonas laikā, gan pirms tās, kā arī nodrošinās dokumentu pārvaldīšanu, ģeotermiskās sistēmas un apkures režīma pārbaudi un apkopi.

Zemsprieguma elektrosistēmu apkope

Mūsu speciālisti nodrošina, ka apgaismojums, videonovērošanas un drošības sistēmas darbojas pienācīgi. Mēs arī piedāvājam zemēšanas aprīkojuma pārbaudi un apkopes pakalpojumus.

Dīzeļģeneratora apkope

Dīzeļģeneratori jau sen ir kļuvuši par vienu no uzticamas strāvas padeves risinājumiem, sevišķi ārkārtas situācijās. Neatkarīgi no tā, kāda veida ēkā tiek izmantoti dīzeļģeneratori, mūsu speciālisti palīdzēs, periodiski veicot pārbaudes, apkopes un remonta darbus.

Ugunsgrēka dzēšanai izmantotā ūdens un ugunsdzēšanas sistēmu apkope

Tehniski darbspējīgas ugunsgrēka dzēšanai izmantotā ūdens un automātiskās ugunsdzēšanas sistēmas ir nepieciešamas, lai varētu operatīvi nodrošināt ugunsgrēka dzēšanu. Mēs nodrošinām profesionālu periodisko santehnikas un ugunsdzēšanas sistēmu pārbaudes, apkopes un remontdarbu pakalpojumus.

Dūmu novadīšanas sistēmas apkope

Ugunsgrēka gadījumā tiek aktivizēta dūmu novadīšanas sistēma, kas no telpām izvada dūmus. Mūsu kvalificētie speciālisti palīdz nodrošināt šādu sistēmu apkopi, lai tās ārkārtas situācijā darbotos pienācīgi un bez problēmām. Mēs saviem klientiem piedāvājam gaisa tīrīšanas sistēmas apkopi.

Ugunsgrēka trauksmes sistēmas apkope

Ātra aizdegšanās avota noteikšana ļauj to pēc iespējas drīzāk likvidēt, tādējādi aizsargājot cilvēkus un īpašumu. Mēs saviem klientiem palīdzam, nodrošinot ugunsgrēka trauksmes sistēmu apkopes pakalpojumus.

Skaitītāju rādījumu nodošana

Skaitītāju rādījumu pārbaude ir svarīga savlaicīgai un precīzai komunālo pakalpojumu rēķinu nomaksai. Mēs ātri nodrošinām saviem klientiem visu nepieciešamo informāciju par skaitītāju rādītājiem.

Komunālo pakalpojumu rēķinu pārvaldīšana

Mēs nodrošinām profesionālu un vienkāršu komunālo pakalpojumu rēķinu pārvaldīšanu, noskenējot visus komunālo pakalpojumu rēķinu datus un augšupielādējot tos attiecīgajās sistēmās. Nepieciešamības gadījumā mūsu speciālisti var arī sadalīt starp īrniekiem katra maksājamo rēķinu daļu.

Garantijas pārvaldīšana

Ja ēkai vai tās daļai, vai tās inženiertehniskajām sistēmām ir noteikta garantija, mūsu komanda jūsu vārdā var veikt nepieciešamās darbības, iestājoties garantijas gadījumiem. Konstatējot disfunkciju, uz kuru attiecas garantija, mēs nodrošināsim visa procesa pārvaldīšanu – no saziņas ar piegādātāju līdz problēmas atrisināšanai.

Papildu tehniskā darba pārvaldīšana

Ja jums nepieciešams modernizēt vai atjaunot inženiertehnisko aprīkojumu, pārkrāsot telpas vai vienkārši uzklāt jaunu krāsojumu, mēs kopā ar saviem partneriem esam vienmēr gatavi palīdzēt un atrast nepieciešamos speciālistus, kuri paveiks nepieciešamo darbu, cik ātri un efektīvi tas būs iespējams.

Uzkopšana

Telpu uzkopšana un virsmu dezinfekcija šobrīd ir īpaši svarīga. Mūsu uzkopšanas speciālisti parūpēsies par tīrību un higiēnu visās jūsu ēkas telpās, tostarp tehniskajās zonās. Tāpat mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo uzkopšanas aprīkojumu un materiāliem, kā arī mūsu speciālistu apmācību, lai nodrošinātu atbilstošu pat visizsmalcinātāko virsmu un materiālu tīrīšanu.

Ēku apsardze

Sadarbībā ar saviem partneriem mēs nodrošinām, ka jūsu īpašums un tajā esošie cilvēki vienmēr ir drošībā un nekļūst par noziegumu upuriem. Mēs ne tikai nodrošinām nepieciešamās drošības procedūras, bet arī ātri reaģējam jebkādās ārkārtas situācijās.

Īrnieku pārvaldīšana

No tīrīšanas biežuma līdz papildu remonta vai apkopes darbiem – katra īrnieka vajadzības ir unikālas. To saprotot, mēs piedāvājam vislabākos risinājumus, kas atbilst katra individuālajām vajadzībām.

Pacelšanas aprīkojuma apkope

Mēs nodrošinām liftu, pacelšanas sistēmu un cita saistītā aprīkojuma apkopi saskaņā ar visiem ekspluatācijas noteikumiem. Šie pakalpojumi tiek nodrošināti sadarbībā ar mūsu partneriem, kuriem ir ilggadēja pieredze liftu apkopē, tādējādi tiek nodrošināts vislabākais rezultāts un maksimāla drošība.

Pretestības mērījumi

Elektriskā aprīkojuma, piemēram, izolācijas vai elektrības kabeļu pārbaudi, veicot ķēžu mērīšanu, sauc par izolācijas pretestības mērīšanu. Šo darbu veic mūsu sertificētie elektriķi.

Gaisa plūsmas mērījumi un sabalansēšana

Nepārtraukti gaisa plūsmas mērījumi un sabalansēšana ir jānodrošina, lai ventilācijas sistēmas darbotos pareizi un būtu energoefektīvas. Mūsu speciālisti palīdzēs jums uzraudzīt gaisa plūsmas, pielāgot ventilācijas aprīkojumu un nodrošināt dažādās jūsu ēkas zonās ērtu mikroklimatu.

Ēkas tehniskā apkope

Ēkas tehniskā apkope ir nepieciešama, lai nodrošinātu, ka tā atbilst visām drošības prasībām. Būdami ēkas tehniskie uzraugi, mēs uzraugām un novērtējam tās stāvokli un nekavējoties ziņojam par tās potenciālajām problemātiskajām vietām, tādējādi novēršot iespējamus negadījumus. Mēs nodrošinām nepārtrauktus ēkas uzraudzības un ikgadējos apsekošanas pakalpojumus, kā arī pārvaldām ēkas apkopes žurnālu un sagatavojam ikgadējo ēkas apsekošanas aktu.

Diennakts avārijas dienests

Mūsu komanda ir pieejama visu diennakti, lai palīdzētu dažādās ārkārtas situācijās, kas saistītas ar ēkas elektrosistēmu, cauruļvadiem un citām inženiertehniskajām sistēmām. Mūsu tehniķi ir vienmēr gatavi ierasties jūsu objektā un novērst tehniskās nepilnības.

Ēku automatizācijas un apsaimniekošanas sistēmu apkope (BMS)

Optimāli funkcionējošas un kalibrētas automatizācijas un ēkas apsaimniekošanas sistēmas (BMS) ir atslēga uz efektīvi funkcionējošu ēku. Mūsu BMS eksperti veic nepārtrauktu šādu sistēmu uzraudzību, nodrošinot attālinātu sistēmu kontroli, fizisku sistēmu pārbaudi un apkopi, kā arī citus pakalpojumus.

Enerģijas izmaksu analīze

Lai kontrolētu ēkas ekspluatācijas izmaksas, ir precīzi jāzina, cik daudz enerģijas tiek patērēts. Mēs veicam detalizētu ēkas enerģijas izmaksu analīzi un sniedzam ieteikumus, kā uzlabot ēkas energoefektivitāti un samazināt ar to saistītos izdevumus.

Ēkas stāvokļa novērtēšana

Plānojot dažādus apkopes vai aprīkojuma uzstādīšanas darbus, ir nepieciešama pilnīga izpratne par ēkas stāvokli. Mēs piedāvājam visaptverošu ēkas inženiertehnisko sistēmu, tās energoefektivitātes un tās konstrukciju stāvokļa analīzi, to visu iekļaujot īpašuma vispārīgajā pārskatā un sagatavojot detalizētus ieteikumus tā turpmākai uzturēšanai.

Inovatīvu sistēmu ieviešana

Viedas ēku sistēmas kļūst aizvien izplatītākas visā pasaulē. No viedām un energoefektīvām apgaismojuma un mikroklimata kontroles sistēmām līdz viedo drošības sistēmu uzstādīšanai mēs palīdzam saviem klientiem iegūt viedo ēku ar vismodernākajiem un ērtākajiem risinājumiem.

Ekspluatācijas izmaksu uzraudzība

Ekspluatācijas izmaksas veido būtisku daļu no visiem jebkura ēkas apsaimniekotāja izdevumiem. Mēs atbalstām savus klientus, nodrošinot nepārtrauktu ekspluatācijas izmaksu uzraudzību un kontroli, tādējādi ļaujot viņiem izvairīties no potenciālas pārmaksas par dažiem pakalpojumiem.

Inženiertehniskā aprīkojuma uzlabošana

Lai jebkura inženiertehniskā sistēma – no kanalizācijas līdz ventilācijai – pienācīgi darbotos, tai nepieciešams nepārtraukti nodrošināt uzraudzību un apkopi. Mūsu inženieri var palīdzēt novērtēt esošo inženiertehnisko sistēmu uzticamību un efektivitāti, kā arī uzstādīt jaunu inženiertehnisko aprīkojumu.

Projektēšanas, tehnisko un citu dokumentu analīze

Bez profesionāla atbalsta, izpratne par visu dažādos ēkas tehniskajos dokumentos ietverto informāciju var būt apgrūtināta. Mēs palīdzam saviem klientiem, veicot visaptverošu un padziļinātu analīzi, kā arī izskaidrojot dažādus projektēšanas, tehniskos un cita veida dokumentus.

Ēku un apkārtējo teritoriju novērtēšana

Lai pienācīgi novērtētu interesējošo ēku un tās apkārtējo teritoriju, ir jāņem vērā virkne faktoru. Mūsu speciālisti veic profesionālu un detalizētu nekustamā īpašuma objektu novērtēšanu, kā arī sniedz ieteikumus par to pašreizējo stāvokli un ieskatu šo ēku potenciālā.

Inženiertehniskās sistēmas darbības novērtējums

Bez problēmām ekspluatējamas ēkas inženiertehniskās sistēmas ļauj ievērojami ietaupīt uz remonta un traucējummeklēšanas izdevumu rēķina. Mūsu speciālisti rūpīgi novērtē inženiertehnisko sistēmu stāvokli un sniedz priekšlikumus par tālāku to uzturēšanu.

Vai esat gatavs kļūt par mūsu klientu un aizmirst par ikdienas ēkas apsaimniekošanas rūpēm?

Kļūstiet par klientu