“Civinity” paziņo par grupas uzņēmumu nosaukumu maiņu

2021.07.22

“Civinity” paziņo par grupas uzņēmumu nosaukumu maiņu

Nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas uzņēmumu grupa “Civinity”, saistībā ar zīmola atjaunināšanu ir uzsākusi grupas uzņēmumu nosaukumu maiņu Latvijā, Lietuvā un Lielbritānijā.  Uzņēmuma grupai piederošā AS “Hausmaster” ir jau mainīts nosaukums uz AS “Civinity Mājas” un SIA “Jūrmalas namsaimnieks” jaunais nosaukums ir “Civinity Mājas Jūrmala”.  Turpmāk Latvijā “Civinity” grupas uzņēmumi darbosies ar zīmoliem “Civinity Mājas”, “Civinity Solutions” un “Civinity Engineering”.  Pārējo uzņēmumu nosaukumu maiņa turpināsies līdz gada beigām.

Lai skaidrāk iezīmētu grupas uzņēmumu sniegto pakalpojumu virzienus un radītu saprotamāku struktūru gan klientiem, gan darbiniekiem, turpmāk visi grupas uzņēmumi Latvijā tiks sadalīti zem trīs “Civinity” zīmoliem.  Dzīvojamo ēku administrēšanas un uzturēšanas uzņēmumi darbosies zem zīmola “Civinity Mājas” un uzņēmumi, kas nodrošina komerciālo un sabiedrisko ēku uzturēšanas pakalpojumus saglabās jau pagājušā gadā mainīto zīmolu “Civinity Solutions”. Savukārt grupas inženiertehnisko sistēmu projektēšanas un celtniecības uzņēmums “Dizaja” turpmāk tiks saukts par “Civinity Engineering”.  Lietuvā dzīvojamo ēku administrēšanas un uzturēšanas uzņēmumi būs atpazīstami ar zīmolu “Civinity Namai” un Lielbritānijā bāzētais uzņēmums tiks saukts par “Civinity Engineering UK”.

“Civinity” grupa, kas dibināta 2005. gadā, 15 intensīvas attīstības gadu laikā ir apvienojusi vairāk nekā 20 uzņēmumus, kas nodrošina dzīvojamo ēku administrēšanu un uzturēšanu, komerciālo ēku uzturēšanu un inženiertehniskos risinājumus. Pēc jaunu uzņēmumu iegādes lielākā daļa uzņēmumu saglabāja iepriekšējos nosaukumus. Īstenojot jauno “Civinity” grupas zīmola stratēģiju, grupas uzņēmumi Latvijā, Lietuvā un Lielbritānijā maina uzņēmumu nosaukumus un zīmolus.

Mēs izvēlējāmies saukties vienotā, vienkāršā un visiem saprotamā vārdā.  Mēs esam viena – “Civinity” komanda, kas nodrošina objektu pārvaldību un inženiertehniskos risinājumus. Tajā pašā laikā mums ir ļoti specifiskas kompetences pakalpojumu sniegšanā dažādiem klientiem. Tāpēc mēs nošķiram katru pakalpojumu, paliekot to zem konkrēta un saprotama zīmola nosaukuma.

Deividas Jacka, “Civinity” grupas valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors

Pēc D. Jacka domām, izmaiņas rosināja ne tikai dinamisks tirgus, bet arī biznesa attīstības sākums ārpus Baltijas valstīm.

Apvienojot grupas uzņēmumus zem viena “Civinity” zīmola, mēs speram svarīgu soli, kas mums simbolizē jaunu, spēcīgu sākumu. Šīs zīmola izmaiņas atspoguļo “Civinity” jauno stratēģiju piedāvāt vislabākās kvalitātes klientu apkalpošanu un pakalpojumus tirgū un turpināt paplašināties gan Baltijā, gan ārpus tās.

D. Jacka