Reģistrējies “Civinity” pašapkalpošanās portālā civinity.e-saimnieks.lv vai aplikācijā “Tavs Civinity” un laimē

2022.09.15

Reģistrējies “Civinity” pašapkalpošanās portālā civinity.e-saimnieks.lv vai aplikācijā “Tavs Civinity” un laimē

Jau kopš janvāra sākuma mūsu klientiem ir pieejams pašapkalpošanās portāls civinity.e-saimnieks.lv, kuru šobrīd izmanto vairāk kā 15 tūkstoši lietotāji. Turpinot attīstību un domājot par savu klientu ērtību, esam nākuši klajā ar mobilo aplikāciju “Tavs Civinity”, kas ir pieejama Android lietotājiem un kuru bezmaksas var iegūt Google Play veikalā. Aplikācijā tāpat kā pašapkalpošanās portālā iespējams skatīt un apmaksāt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus, saņemt un sūtīt ziņojumus. Lai veicinātu gan aplikācijas, gan pašapaklapošanās portāla izmantošanu, esam uzsākuši kampaņu, ka paredzēta “Civinity Mājas Jūrmala” klientiem – „Reģistrējies “Civinity” pašapkalpošanās portālā civinity.e-saimnieks.lv vai aplikācijā “Tavs Civinity” un laimē”.

Loterijas noteikumi

Izlozē piedalās visi tie “Civinity Mājas Jūrmala” klienti, kas būs veikuši reģistrāciju pašapkalpošanās portālā civinity.e-saimnieks.lv vai aplikācijā “Tavs Civinity” no 2022. gada 15. septembra līdz 2022. gada 15. novembrim.   

Kopējais balvu fonds 1000 EUR.  Izlozētas tiks 20 dāvanu kartes no veikala Ikea, katra 50 EUR vērtībā.  

Izloze notiks 2022. gada 17. novembrī un laimētāji tiks izlozēti interneta programmā random.org. 

Visi loterijas laimētāji tiks izziņoti mājaslapā civinity.lv, kā arī ar katru no uzvarētājiem sazināsies individuāli “Civinity” pārstāvis. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem varat iepazīties zemāk. 

Lai veicas!